Lietuvos geomokslų olimpiados nugalėtojais tapo geriausiai I ir II ture pasirodę moksleiviai, jie atstovaus Lietuvai tarptautinėje Žemės mokslų olimpiadoje, Tailande, 2018 m. rugpjūčio 8-17 d.:

• Markas Černiauskas (Kauno technologijos universiteto gimnazija. Ruošianti mokytoja: Akvilė Kamarauskaitė)
  • Tomas Kvietkauskas (Kauno jėzuitų gimnazija. Ruošiančios mokytojos: Loreta Latvienė, Rigonda Skorulskienė)
  • Miglė Šarpilo (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija. Ruošianti mokytoja: Gitana Kazimieraitienė)
  • Gabrielė Tijūnaitytė (Kauno Vytauto Didžiojo universiteto “Rasos” gimnazija. Ruošianti mokytoja: Rasa Preikšienė)

2018 m. olimpiados I ir II turų rezultatai:

Galutinių rezultatų skaičiavimo lentelė.

Už geriausią mokslinį pranešimą, specialiu prizu apdovanoti: Ieva Jurevičiūtė (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija), Andrius Minelga (Kauno technologijos universiteto gimnazija), Gabija Vasiliauskaitė (Kauno technologijos universiteto gimnazija), Emilija Marija Zakardonskytė (Jonavos senamiesčio gimnazija). Skiriant šią nominaciją buvo vertinamas pranešimo turinys, komandinis darbas ir kūrybiškumas.

Dėkojame, kad dalyvavote. Lauksime Jūsų kitų metų LGEO!