LGEO 2024 antras turas vyko 2024 gegužės 10 dieną VU CHGF Geomokslų institute. Dalyvavo 27 dalyviai iš Jonavos miesto (4), Kauno miesto (5) ir rajono (6), Klaipėdos miesto (1)Kretingos miesto (2) ir rajono (1), Palangos (1), Vilniaus miesto (6) ir Visagino (1).

2024 metų Lietuvos geomokslų olimpiados nugalėtojai:
I vieta:
Gustė Brazauskaitė (VšĮ Pranciškonų gimnazija (Kretinga), mokytojas Vilius Adomaitis)

II vietos:
Ugnius Vilimas (Vilniaus licėjus, mokytoja Jolita Milaknienė)
Simas Tiškevičius (Akademijos Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija, Kauno r.), mokytojas Eglė Poderienė

III vietos:
Tomas Valiūnas (Kretingos m. Pranciškonų gimnazija, mokytojas Vilius Adomaitis)
Jokūbas Vasiliauskas (Kauno jėzuitų gimnazija, mokytojas Loreta Latvienė)
Dovilė Levinskaitė (Kauno technologijos universiteto gimnazija, mokytoja Akvilė Kamarauskaitė).

Dėl dalyvavimo tarptautinėje IESO olimpiadoje: ji vyks vyks rugpjūčio 8-16 d Pekine, Kinijoje. Šiuo metu LR URM nerekomenduoja vykti ten. Jei rekomendacijos išliks tokios pat, yra planuojama 4 geriausiems (tiek vyksta į tarptautinę olimpiadą) pasiūlyti geomokslinę kelionę į Norvegiją maždaug tomis dienomis. Dėl to su pirmais keturiais geriausiais 2024 metų Lietuvos geomokslų olimpiadoje bus susisiekta asmeniškai.

Visų dalyvių pasiekimai yra lentelėje žemiau.

II turo teorinių užduočių klausimai ir teisingi atsakymai bus pateikti vėliau.