2022/2023 metų Lietuvos geomokslų olimpiados nugalėtojai:

I vieta:

Rojus Kondratavičius (Kauno m. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija, mokytoja Jovita Vizbarienė).

II vieta:

Emilijus Latakas (Klaipėdos m. licėjus, mokytoja Aistė Andriulė).

Emilija Ramonaitė (Jonavos Senamiesčio gimnazija, mokytoja Svetlana Glušniova).

III vieta:

Guoda Mėčiūtė (Kretingos m. Pranciškonų gimnazija, mokytojas Vilius Adomaitis).

Žygimantas Pudžiuvis (Mažeikių m. Merkelio Račkausko gimnazija, mokytojas Dainius Stasys).

Simas Tiškevičius (Kauno m. Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija, mokytoja Eglė Poderienė).

Speciali nominacija už geriausią mokslinį pranešimą skirta: Ignui Vasilevičiui (Vilniaus  Mykolo Biržiškos gimnazija), Žygimantui Pudžiuviui (Mažeikių m. Merkelio Račkausko gimnazija), Guodai Mėčiūtei (Kretingos m. Pranciškonų gimnazija), Rojui    Kondratavičiui (Kauno m. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija).

Dėl dalyvavimo tarptautinėje IESO olimpiadoje, kuri vyks rugpjūčio 20-26 d. nuotoliniu būdu, bus susisiekta asmeniškai.

2022/2023 m. Geomokslų olimpiados rezultatai:

Galutinių rezultatų skaičiavimo lentelė.

II turo teorinių užduočių klausimai ir teisingi atsakymai.